Продукція > KYOCERA AVX > TLNT227M006S1500
TLNT227M006S1500
TLNT227M006S1500 KYOCERA AVX
TLN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 220uF 20% ESR = 1 500mOhm
Написати відгук