Продукція > TE CONNECTIVITY > TLR2B10DR005FTDG
TLR2B10DR005FTDG
TLR2B10DR005FTDG TE Connectivity
eng_ds_1773449-3_j.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Strip 1206 0.005 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук