TLR2H10ER006FTDG TE Connectivity / Holsworthy
NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Current Sense Resistors - SMD TLR 2010 1.0W R006 1% 100PPM 2K RL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.006 OHM 1% 1W 2010, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 6 mOhms.
Інші пропозиції TLR2H10ER006FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR2H10ER006FTDG TLR2H10ER006FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.006 OHM 1% 1W 2010
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 6 mOhms
товару немає в наявності
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 6 mOhms