TLR3A10DR012FTDG
TLR3A10DR012FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.012 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 12 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.012 OHM 1% 1W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 12 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A10DR012FTDG TLR3A10DR012FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.012 OHM 1% 1W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 12 mOhms
товару немає в наявності
TLR3A10DR012FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 1.0W R012 1% 50PPM 2K RL