TLR3A20DR002FTDG
TLR3A20DR002FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.002 OHM 1% 2W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 2 MOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLR3A20DR002FTDG - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.002 ohm, TLR Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 2W, Widerstand: 0.002ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20DR002FTDG TLR3A20DR002FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.002 OHM 1% 2W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 2 MOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TLR3A20DR002FTDG TLR3A20DR002FTDG Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY product-1-1879378-1.datasheet.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLR3A20DR002FTDG - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.002 ohm, TLR Series, 2512 [Metrisch 6432], 2 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 2W
Widerstand: 0.002ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.4mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 15
TLR3A20DR002FTDG TLR3A20DR002FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R002 1% 50PPM 2K RL