TLR3A20DR0065FTDG TE Connectivity / Holsworthy
NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R0065 1% 50PPM 2K RL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TLR3A20DR0065FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20DR0065FTDG TLR3A20DR0065FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.0065 OHM 1% 2W 2512
товару немає в наявності