TLR3A20WR007FTDG
TLR3A20WR007FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.007 OHM 1% 2W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 7 mOhms
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.007 OHM 1% 2W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 7 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20WR007FTDG TLR3A20WR007FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.007 OHM 1% 2W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 7 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TLR3A20WR007FTDG TLR3A20WR007FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773449_3_J-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R007 1% 75PPM 2K RL