TLR3A20WR030FTDG
TLR3A20WR030FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.03 OHM 1% 2W 2512
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R030 1% 75PPM 2K RL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20WR030FTDG TLR3A20WR030FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.03 OHM 1% 2W 2512
TLR3A20WR030FTDG TLR3A20WR030FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773449_3_J-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R030 1% 75PPM 2K RL