TLR3A30WR10FTDG
TLR3A30WR10FTDG TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1773449_3_J-1140363.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 3.0W R10 1% 75PPM 2K RL
на замовлення 1949 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A30WR10FTDG TLR3A30WR10FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.1 OHM 1% 3W 2512
товару немає в наявності