TLRP2B10WR004FTD
TLRP2B10WR004FTD TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-4&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.004 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.124" L x 0.057" W (3.15mm x 1.45mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 4 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TLRP2B10WR004FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 4000 µohm, TLRP Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, isCanonical: Y, Widerstand: 4000µohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLRP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLRP2B10WR004FTD TLRP2B10WR004FTD Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-4&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - CGS - TLRP2B10WR004FTD - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 4000 µohm, TLRP Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
isCanonical: N
Widerstand: 4000µohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLRP Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
isCanonical: Y
Widerstand: 4000µohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLRP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 40
TLRP2B10WR004FTD TLRP2B10WR004FTD Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-4&DocType=DS&DocLang=English Current Sense Resistors - SMD TLRP 1206 1.0W R004 1% 75PPM 5K RL
Мінімальне замовлення: 9
TLRP2B10WR004FTD TLRP2B10WR004FTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-4&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.004 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Element
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 4 mOhms