TLV1117-18CDCYR
TLV1117-18CDCYR Texas Instruments
tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1150
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
на замовлення 1899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 816
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT-223-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-18CDCYR TLV1117-18CDCYR Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1150 LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Кількість Ціна
TLV1117-18CDCYR TLV1117-18CDCYR Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1150 Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT-223-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Мінімальне замовлення: 30
TLV1117-18CDCYR TLV1117-18CDCYR Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1150 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg A 595-TLV1117-18CDCY
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 800mA
Voltage - Input (Max): 15V
PSRR: 75dB (120Hz)
Мінімальне замовлення: 8
TLV1117-18CDCYR Виробник : TI/BB tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1150 05+
на замовлення 85 шт:
товару немає в наявності