TLV1117-18CDRJR
TLV1117-18CDRJR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8-SON
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SON (4x4)
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 72054 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 243
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8-SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SON (4x4), Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-18CDRJR TLV1117-18CDRJR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 8-Pin WSON EP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 215
Мінімальне замовлення: 215
на замовлення 854 шт:
TLV1117-18CDRJR TLV1117-18CDRJR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TLV1117-18CDRJR TLV1117-18CDRJR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8-SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
PSRR: 75dB (120Hz)
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 800mA
Voltage - Input (Max): 15V
PSRR: 75dB (120Hz)