TLV1117-18IDCY
TLV1117-18IDCY Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 730
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.8V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-18IDCY TLV1117-18IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Regulator Pos 1.8V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 1440 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
TLV1117-18IDCY TLV1117-18IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Мінімальне замовлення: 5
TLV1117-18IDCY TLV1117-18IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg A 595-TLV76718DGNR A A 595-TLV76718DGNR
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TLV1117-18IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 REG LIN 1.8V 800MA SOT-223-4 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
TLV1117-18IDCY Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf Лінійний СН, Udrop, В = 1.3V @ 800mA, Uвих, В = 1.8, Тексп, °C = -40°C ~ 125°C,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: SOT-223 Од. вим: шт