TLV1117-25IDCY
TLV1117-25IDCY Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT-223-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 6113 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 418
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT-223-4, Packaging: Tube, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-25IDCY TLV1117-25IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Regulator Pos 2.5V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 680 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 581
Мінімальне замовлення: 581
на замовлення 800 шт:
TLV1117-25IDCY TLV1117-25IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT-223-4
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Мінімальне замовлення: 5
TLV1117-25IDCY TLV1117-25IDCY Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg A 595-TLV1117-25IDCYR
на замовлення 673 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності