TLV1117-33CDCYRG3
TLV1117-33CDCYRG3 Texas Instruments
tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1142
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-33CDCYRG3 TLV1117-33CDCYRG3 Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1142 Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
TLV1117-33CDCYRG3 TLV1117-33CDCYRG3 Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1142 LDO Voltage Regulators Octal Bus Trnscvr Wi th 3-State Outputs A 595-TLV1117-33CDCYR
Мінімальне замовлення: 11
TLV1117-33CDCYRG3 Виробник : TI tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1142
TLV1117-33CDCYRG3 TLV1117-33CDCYRG3 Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1142 LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
товару немає в наявності