TLV1117-33IDCY
TLV1117-33IDCY Texas Instruments
tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1145
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
на замовлення 1840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 429
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4, Packaging: Tube, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-33IDCY TLV1117-33IDCY Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1145 LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
на замовлення 240 шт:
Мінімальне замовлення: 80
TLV1117-33IDCY TLV1117-33IDCY Виробник : TEXAS INSTRUMENTS tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1145 Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,fixed; 3.3V; 0.8A; SOT223; SMD; tube
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO
Voltage drop: 1.15V
Output voltage: 3.3V
Output current: 0.8A
Case: SOT223
Mounting: SMD
Kind of package: tube
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±4%
Number of channels: 1
Input voltage: 4.7...15V
Quantity in set/package: 80pcs.
на замовлення 362 шт:
Мінімальне замовлення: 8
TLV1117-33IDCY TLV1117-33IDCY Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1145 Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Packaging: Tube
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 763 шт:
Мінімальне замовлення: 6
TLV1117-33IDCY TLV1117-33IDCY Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1145 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg A 595-TLV1117-33IDCYR A 595-TLV1117-33IDCYR
на замовлення 486 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності