TLV1117-33IDCYG3
TLV1117-33IDCYG3 Texas Instruments
tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1119
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Packaging: Tube
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 1455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4, Packaging: Tube, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-33IDCYG3 TLV1117-33IDCYG3 Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1119 LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg A LT 595-TLV1117-33ID ALT 595-TLV1117-33IDCY
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TLV1117-33IDCYG3 tlv1117.pdf?ts=1751350710342&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTLV1119