TLV1117-33IDRJR
TLV1117-33IDRJR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
Виробник: Texas Instruments
LDO Voltage Regulators Fixed LDO Volt Reg
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SON (4x4), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLV1117-33IDRJR Виробник : Texas Instruments tlv1117.pdf Лінійний СН, I = 800 мА, Udrop, В = 1.3 @ 800 мA, Uвих, В = 3,3, Uвх, В = 4,7...15, Тексп, °C = -40...+125, Чутливий до вологи,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: WSON-8 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
TLV111733IDRJR Виробник : BB/TI
на замовлення 760 шт:
TLV1117-33IDRJR Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117
TLV1117-33IDRJR TLV1117-33IDRJR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 8-Pin WSON EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TLV1117-33IDRJR TLV1117-33IDRJR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftlv1117 Description: IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SON (4x4)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.3V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 75dB (120Hz)