TLZ11C-GS08
TLZ11C-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tlz.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 11V 500MW SOD80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 10.28 V
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 11V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 10.28 V.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
TLZ11C-GS08 TLZ11C-GS08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 11V 500MW SOD80
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 17
TLZ11C-GS08 tlz.pdf
TLZ11C-GS08 Виробник : Vishay tlz.pdf DIODE ZENER 11V 500MW SOD80 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт