TLZ12C-GS08
TLZ12C-GS08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
tlz.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 11.2 V
на замовлення 12500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80 MiniMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 nA @ 11.2 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLZ12C-GS08 TLZ12C-GS08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division tlz.pdf Description: DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Power - Max: 500 mW
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 18
TLZ12C-GS08 Виробник : Vishay tlz.pdf DIODE ZENER 12V 500MW SOD80 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт