TM012012
TM012012 TE Connectivity
tm012012.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 10A DPDT(27.5x21.6x35.2)mm Socket General Purpose Relay
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук