TM18VP6FF100IRQ8
TM18VP6FF100IRQ8 Banner Engineering Corporation
155853.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: TM18: IR FIXED FIELD BACKGROUND
Packaging: Box
Adjustment Type: Single-Turn
Sensing Distance: 3.937" (100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 3ms
Ingress Protection: NEMA 6P, IEC IP69K
Connection Method: Connector
Light Source: Infrared (870nm)
Part Status: Active
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TM18: IR FIXED FIELD BACKGROUND, Packaging: Box, Adjustment Type: Single-Turn, Sensing Distance: 3.937" (100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 3ms, Ingress Protection: NEMA 6P, IEC IP69K, Connection Method: Connector, Light Source: Infrared (870nm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM18VP6FF100IRQ8 TM18VP6FF100IRQ8 Виробник : Banner Engineering 155853.pdf Photoelectric Sensors TM18: IR Fixed Field Background Suppression; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: PNP Complementary; 4-pin M12 Integral QD