TM3B156K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3156K016BCBA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 16V 10% B case 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B156K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B156K016CBA TM3B156K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 16V 10% B case 10V@125C Hi-Rel