TM3B226K016CBA
TM3B226K016CBA Vishay / Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 10% B case 10V@125C Hi-Rel
на замовлення 709 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук