TM3B335K020CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3335K020BCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 10% B cs 13V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B335K020CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B335K020CBA TM3B335K020CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 10% B cs 13V@125C Hi-Rel