TM3B476K6R3CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3476K6R3BCBA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% B cs 4V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B476K6R3CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B476K6R3CBA TM3B476K6R3CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% B cs 4V@125C Hi-Rel