TM3B685K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3685K016BCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 10% B cs 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B685K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B685K016CBA TM3B685K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-271447.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 16V 10% B cs 10V@125C Hi-Rel