TM3B685K020CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3685K020BCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20V 10% B cs 13V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B685K020CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B685K020CBA TM3B685K020CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-271447.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20V 10% B cs 13V@125C Hi-Rel