TM3B686K004CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3686K004BCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 4V 10% B case 2.7V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3B686K004CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3B686K004CBA TM3B686K004CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 4V 10% B case 2.7V@125C Hi-Rel