TM3C106K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3106K016CCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10% C case 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3C106K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3C106K016CBA TM3C106K016CBA Виробник : Vishay / Sprague VISH_S_A0011391936_1-2571920.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10% C case 10V@125C Hi-Rel