TM3C106K020CBA
TM3C106K020CBA Vishay / Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20V 10% C case 13V@125C Hi-Rel
на замовлення 536 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук