TM3C226K020CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3226K020CCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 20V 10% C case 13V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3C226K020CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3C226K020CBA TM3C226K020CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 20V 10% C case 13V@125C Hi-Rel