TM3C475K020CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3475K020CCBA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 10% C cs 13V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3C475K020CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3C475K020CBA TM3C475K020CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20V 10% C cs 13V@125C Hi-Rel