TM3C476K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3476K016CCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 10% C case 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3C476K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3C476K016CBA TM3C476K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 10% C case 10V@125C Hi-Rel