TM3C476K6R3CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3476K6R3CCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% C cs 4V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3C476K6R3CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3C476K6R3CBA TM3C476K6R3CBA Виробник : Vishay / Sprague VISH_S_A0011391936_1-2571920.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% C cs 4V@125C Hi-Rel