TM3D157K6R3CBA
TM3D157K6R3CBA Vishay / Sprague
tm3-271447.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 10% D cs 4V@125C Hi-Rel
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук