TM3D227K004CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3227K004DCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10% D case 2.7V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3D227K004CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3D227K004CBA TM3D227K004CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10% D case 2.7V@125C Hi-Rel