TM3D227K6R3CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3227K6R3DCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 10% D cs 4V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3D227K6R3CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3D227K6R3CBA TM3D227K6R3CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 6.3V 10% D cs 4V@125C Hi-Rel