TM3D336K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3336K016DCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% D case 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3D336K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3D336K016CBA TM3D336K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 16V 10% D case 10V@125C Hi-Rel