TM3D336K020CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3336K020DCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 20V 10% D case 13V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3D336K020CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3D336K020CBA TM3D336K020CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-1763531.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 20V 10% D case 13V@125C Hi-Rel