TM3D686K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3686K016DCBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 16V 10% D case 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3D686K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3D686K016CBA TM3D686K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-271447.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 16V 10% D case 10V@125C Hi-Rel