TM3E107K016CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3107K016ECBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 16V 10% E cs 10V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3E107K016CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3E107K016CBA TM3E107K016CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-271447.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 16V 10% E cs 10V@125C Hi-Rel