TM3E227K010CBA Vishay Sprague
tm3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: TM3227K010ECBA
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10V 10% E cs 7V@125C Hi-Rel.
Інші пропозиції TM3E227K010CBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM3E227K010CBA TM3E227K010CBA Виробник : Vishay / Sprague tm3-271447.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 10V 10% E cs 7V@125C Hi-Rel