TM-7ES503
TM-7ES503 Nidec Components Corporation
tm-7.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.283" Face (8.20mm x 7.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 3.0
на замовлення 311 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.323" x 0.283" Face (8.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 3.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM-7ES503 TM-7ES503 Виробник : Nidec Components tm-7.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 50 KW 7mm rnd. multi turn side adj., pin 2 back
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TM7ES503 Виробник : Copal Electronics Inc. tm-7.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W TH