Продукція > VISHAY DALE > TMC050R5000FE02
TMC050R5000FE02
TMC050R5000FE02 Vishay Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.625" (15.87mm)
Resistance: 500 mOhms
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.625" (15.87mm), Resistance: 500 mOhms.