TMCMA0J476MTRF
TMCMA0J476MTRF Vishay Sprague
tmcm.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 1439 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMCMA0J476MTRF TMCMA0J476MTRF Виробник : Vishay / Sprague tmcm-1764087.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 20% A case
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TMCMA0J476MTRF Виробник : Hitachi tmcm.pdf SMD
TMCMA0J476MTRF TMCMA0J476MTRF Виробник : Vishay Sprague tmcm.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V