TME 1205S
tme.pdf
Код товару: 46525
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TME 1205S
  • CONVERTER, DC/DC, 1W, 5V/0.2A
  • DC / DC Converter O/P Type:Single
  • No. of Outputs:1
  • Input Voltage:10.8V to 13.2V
  • Power Rating:1W
  • Output Voltage:5V
  • Output Current:200mA
  • Supply Voltage:12V
  • DC / DC Converter Case Style:SIP
  • Mounting Type:THT
  • Isolation voltage:1000V dc
  • SVHC:No SVHC
  • External Depth:6.0mm
  • External Length / Height:10.2mm
  • External Width:11.5mm
  • Case Style:SIL4
  • Efficiency:71%
  • Flammability Rating:UL94V-0
  • Input Voltage:12V dc
  • Load Regulation:10%
  • Max Operating Temperature:+85`C
  • Min Temperature Operating:-40`C
  • Output Ripple and Noise Voltage, pk-pk:150mV
  • Output Voltage Tolerance +:3%
  • Weight:1.7g
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TME1205S TME1205S Виробник : TRACO POWER TME-SERIES-EN.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 1W; Uin: 10.8÷13.2VDC; Uout: 5VDC; Iout: 200mA
Type of converter: DC/DC
Power: 1W
Input voltage: 10.8...13.2V DC
Output voltage: 5V DC
Output current: 0.2A
Mounting: THT
Manufacturer series: TME
Body dimensions: 11.5x10.2x6.1mm
Efficiency: 71%
Operating temperature: -40...85°C
Switching frequency: 90kHz
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1kV
Number of outputs: 1
Case: SIP4
на замовлення 233 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TME 1205S TME 1205S Виробник : TRACO Power tme.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC Converter isolated, unregulated in a PCB Mount Plastic Case
на замовлення 450 шт:
Кількість Ціна
TME 1205S TME 1205S Виробник : TRACO POWER 1763584.pdf Description: TRACO POWER - TME 1205S - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, Miniatur, ITE, SIP, 1:1, 1 W, 1 Ausgang, 5 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 10.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 12V
Tiefe: 11.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 6.1mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1kV
DC-Eingangsspannung, max.: 13.2V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: SIP
Ausgangsregelung: Ungeregelt
Produktpalette: TME Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA
Eingangsverhältnis: 1:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 1W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 626 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TME 1205S TME 1205S Виробник : Traco Power tme.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.28" W x 0.40" H (11.5mm x 7.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 71%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 253 шт:
TME 1205S TME 1205S Виробник : Traco Power tme_datasheet.pdf Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Tube
на замовлення 195 шт:
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 9 шт:
TME 1205S TME 1205S Виробник : Traco Power tme_datasheet.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 12VDC, Вихід: 5V/200mА, ізоляція 1000VDC, корпус SIP4, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт