Продукція > AVX > TMJE106K050RCQYA
TMJE106K050RCQYA
TMJE106K050RCQYA AVX
TMJ_S1gma-845700.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 10% ESR = 400mOhm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMJE106K050RCQYA TMJE106K050RCQYA Виробник : KYOCERA AVX TMJ_S1gma-3165478.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 30V 10uF 10% ESR = 400mOhm