Продукція > TAIYO YUDEN > TMK021CG8R6BK5W
TMK021CG8R6BK5W
TMK021CG8R6BK5W Taiyo Yuden
mlcc02_e-1307760.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.6pF 25V 008004 C0G .1pF Tol GenPurp
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 8.6PF 25V C0G/NP0 008004, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 008004 (0201 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.006" (0.14mm), Capacitance: 8.6 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMK021CG8R6BK5W TMK021CG8R6BK5W Виробник : Taiyo Yuden mlcc06_e.pdf Description: CAP CER 8.6PF 25V C0G/NP0 008004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 008004 (0201 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.006" (0.14mm)
Capacitance: 8.6 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 8.6 pF