Продукція > TRACO POWER > TMR 10-2421WIR
TMR 10-2421WIR
TMR 10-2421WIR Traco Power
tmr10wir-datasheet
Виробник: Traco Power
Description: 10W DC/DC CONVERTER ISOLATED, RE
Features: Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.87" L x 0.38" W x 0.47" H (22.0mm x 9.6mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1A, 1A
Supplier Device Package: 8-SIP
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Voltage - Output 2: -5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 50155; 62368-1
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10W DC/DC CONVERTER ISOLATED, RE, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.87" L x 0.38" W x 0.47" H (22.0mm x 9.6mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1A, 1A, Supplier Device Package: 8-SIP, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Voltage - Output 2: -5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 50155; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMR 10-2421WIR TMR 10-2421WIR Виробник : TRACO Power tmr10wir_datasheet.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W 9-36Vin +/-5Vout 1A SIP-8 Metal Case, Regulated
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TMR 10-2421WIR TMR 10-2421WIR Виробник : Traco Power tmr10wir-datasheet DC/DC, 10W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: ±5V/±1000mА, ізоляція 3000VDC, корпус SIP8, -40...+75 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт